Reference


Berry antioxidanty od Berry.En uživám už několik měsíců. Už po čtyřech dnech jsem ucítil, že jsem plný energie, aniž bych si musel dávat ráno 2 kafe, jak jsem byl zvyklý. Podnikám a je to psychicky i fyzicky náročné, jsem velmi časově vytížen a díky Berry to vše zvládám s naprostou pohodou, cítím se plný energie. Do budoucna chci vyzkoušet i další produkty od Berry.En, protože jsem velmi spokojený a vřele doporučuji, pokud vám záleží na vašem zdraví..
R. Krátký, 42 let
 

V prosinci mě přepadla nějaká viróza. Hned první den jsem měla teplotu 38 (často teplotu nemívám), šíleně ně bolely dutiny a celé tělo. Už zhruba měsíc před tím jsem užívala Yumi od Berry.En a hned jak mi začalo být zle, tak jsem okamžitě přidala od Berry.En ještě Cal+, který jsem měla doma v záloze. Čtvrtý den jsem byla úplně zdravá a pátý den jsem už s přítelem absolvovala vánoční večírek bez sebemenších problémů. Byla jsem v šoku, když mi pak známá řekla, že měla to samé a dostávala se z toho 14 dní. Po této zkušenosti mi doma Yumi a Cal nebudou nikdy chybět. Jsem nadšená.
E. Sosová, 46 let
 

Po operaci obou kolen jsem měla velký problém chodit v našem domku do schodů do prvního patra. Vyzkoušela jsem pár věcí, ale nic mi nepomohlo. Pak mi syn prinesl 4 balení Aktiv od firmy Berry.En. Nechtělo se mi do toho, protože jsem už ničemu moc nevěřila. Nakonec jsem si řekla, že to zkusím. Brala jsem 2 sáčky Aktivu každé ráno a po dvou měsících pro mě přestaly být schody zásadní problém. 
H. Ebertová, 71 let
 

Z důvodu častých problémů při menstruaci mi kamarádka doporučila od firmy Berry.En Yumi. Od té doby mám bříško jako v bavlnce.
J. Stehlíková, 45 let
 

Yumi jsem si zakoupila asi před 9 měsíci na posílení imunity. Během týdne jsem se začala cítit lépe. Nebyla jsem unavená, přestal mě bolet žaludek a dokonce jsem zjistila, že Yumi kladně působí i při menstruačních  bolestech.
R. Plášilová, 52 let


Moje maminka má diagnózu Alzheimerova demence. U této nemoci se střídají období depresí, kdy neustále plakala, pak přišlo období agrese, kdy byla neuvěřitelně zlá a všem kolem nadávala, měla záchvaty vzteku. Toto druhé období trvalo půl roku a byli jsme z toho už všichni naprosto vyřízení. Pak jsem se dostala k antioxidantům Berry. Pamatuji se, že první sáček jsem dala mamince před Velikonocemi v pátek večer, druhý sáček hned v sobotu ráno. V ten samý den, tedy v sobotu odpoledne, se už maminka začala usmívat a jakoby z ní všechno to napětí spadlo. Od té doby je klid. Dáváme jí dva sáčky denně, mamina je klidná a více v pohodě. 
S. Motejlková, 49 let


Berry.EN PULZ mi pro maminku doporučila moje přítelkyně, na základě svojí osobní pozitivní zkušenosti, ale sháněla si ho  z Německa za výrazně vyšší cenu. Maminka již po třech týdnech užívání Berry.EN PULZ pociťuje pozitivní výsledky :-D. Tlak v hlavě ustupuje a levou ruku po několika letech sevře do dlaně ;-)
D. Šádková
 

S Lyné jsem byla ze začátku nadšená. Měla jsem po něm pravidelnou stolici a i pár kilo jsem zhubla. Bohužel, se zase vše vrátilo do starých kolejí, ale jsem onkologický pacient a u mne není nic normálně. Zato sousedka je s Lyné spokojená. Upravila se jí stolice, cítí se méně unavená a zhubla 11 kg.
V. Pokorná